Vysněné úpravy Vašeho domova Vám zajistí stavební firma

Plánujete rekonstrukci svého domova a hledáte odborníky, kteří Vám se vším pomůžou? Obraťte se na specialisty na stavební práce v Brně. V jejich portfoliu najdete všechny potřebné činnosti, které jsou pro výstavbu či přestavbu nutné.

V případě úpravy pozemku je potřebná demolice původních staveb, jako jsou staré stodoly či chlívky. Stavební firma je vybavena moderními stroji, díky kterým se i budovy ve špatném technickém stavu snadno rozloží a odvezou na skládku. Po úklidu pozemku se přesně rozměří stávající plocha a naplánuje se na ní výstavba nového domu. V současnosti jsou velmi oblíbené domy nízkoenergetické a pasivní, díky jejichž principu ušetříte v budoucnu náklady na provoz.

Stavebníci si poradí také s montáží oplocení kolem Vašeho pozemku či se zateplením stávajících staveb a s opravou střechy. Zkušení tesaři, pokrývači a klempíři pro Vás na míru opraví střechu tak, aby sloužila pro další generace Vaší rodiny.

V domě, který stačí rekonstruovat, Vám zajistí sádrokartonářské práce, kterými si můžete zcela proměnit současnou podobu interiéru. Sádrokarton je nehořlavý a voděodolný a má dlouhou trvanlivost. Jestli tedy plánujete úpravy pokojů, propojení kuchyně s jídelnou, změnu koupelny s WC, či novou šatnu a dílnu, sádrokartonem snadno rozdělíte místnosti na požadované varianty.  Často se sádrokarton používá na půdní vestavbu domu, nebo i bytového městského domu.

Můžete si také nechat opravit či postavit nový balkonterasu, umístit schodiště a upravit příjezd k domu. Odborníci Vám následně poradí s konečnou úpravou interiéru i exteriéru Vašeho domu a pozemku. Vyberou spolu s Vámi, jaké materiály a barevné odstíny použít na podlahy, stěny i dveře a okna. Stejně tak Vám navrhnou a po dohodě s Vámi zařídí potřebné úpravy pozemku a přiléhající zahrady, kde Vám mohou postavit pergolu, či vyhloubit bazén.

Jestliže hledáte specialisty na stavební práce v Brně, oslovte s důvěrou naši firmu. Rozumíme práci se sádrokartonem, navrhneme Vám už od začátku plán prací a sestavíme rozpočet, který Vám bude vyhovovat. Postaráme se o to, aby se Vám ve Vašem domově dobře bydlelo.