Velkoformátové obklady a dlažby

Velkoformátové obklady a dlažby se staly velmi oblíbenými mezi architekty, designéry i širokou veřejností. S dlažbami a obklady našeho dodavatele Lamitech S.A. dosáhnete úžasných výsledků. Umožní Vám jiné plánování Vašeho interiéru. Velkoformátové obklady lze požít v mnoha oblastech nejenom na obložení stěn nebo podlahy Vašeho domu, hodí se i na izolaci příček a na střechy. Pro své vlastnosti mají využití i ve zdravotnických zařízeních.

Lamitech revoluční obklady a dlažby

Firma Lamitech S.A. je našim dodavatelem velkoformátových obkladů a dlažeb. Je to kolumbijská firma, s více než 25 lety zkušenostmi v oblasti dlažeb a obkladů. Lamitech je výrobce, který se zaměřuje i na výzkum a může tak dodávat stále špičkové obklady a dlažby o tlouštce tři milimetry a ploše tří metrů čtverečních. Díky jeho zkušenosti, výborné technologii výroby se na tuto dlažbu můžeme plně spolehnout a nebojíme se jí nabízet našim zákazníkům.

Lamitech nabízí dva typy dlažeb a obkladů v několika kolekcích.

Vlastnosti velkoformátových dlažeb a obkladů Lamitech

Ač je velkoformátová dlažba silná pouze tři milimetry, má vysokou pevnost v ohybu. Tato vlasnost velmi usnadňuje její pokládku. Podaří-li se Vám jí přesto při pokládce rozbít, recyklace je snadná. Lamitech velkoformátová dlažba a velkoformátové obklady jsou čistě přírodní produkt, lze je snadno rozdrtit a použít do jiných výrobních procesů. Nemusíte se tedy obávat znečištění přírody.

Další nespornou výhodou je odolnost proti všem anorganickým i organickým rozpouštědlům, dezinfekcím a dalším prostředkům, kterým obyčejné dlažby těžko odolávají. Nemusíte se tedy bát a dlouho zjišťovat, který přípravek použijete k vyčištění. Žádný přípravek této dlažbě neublíží. Jedinou výjimkou je kyselina fluorovodíková, ta ale není běžný čistící prostředek. Pro tuto vlastnost jsou umísťované i do chemických laboratoří a zdravotních zařízení.

Ale i hodí se i do Vaší nové kuchyně. Velkoformátové dlažby a obklady mají velmi malé spáry, to usnadňuje čistění a zamezuje množení plísní, bakterií a hub. Jsou navíc velmi odolné proti poškrabaní, takže se nemusíte bát je i velmi často čistit.

Velkoformátové dlažby v exteriéru

Velkoformátové obklady a dlažby můžete použít i pro obložení fasády vašeho domu. Je to velmi praktické a estetické zároveň. Odolávají mrazu i povětrnostním vlivům. Barvy se ani na přímém slunci nezmění.

Nevýhodou velkoformátových dlažeb je trošku horší pokládka. Výrobce se snaží usnadňovat pokládku snižováním hmotnosti, ale přesto je pokládka obyčejných dlažeb a obkladů snazší než takto velkoformátových obkladů a dlažeb.

Druhou nevýhodou je cena, ta je mnohonásobně vyšší než u obyčejných dlažeb. Ale stojí zato si připlatit za kvalitu a příjemnější vzhled Vašeho bydlení.