Stavební firma A-Z STAVBY Blažek

Rozhodli jste se konečně investovat do svého bydlení a nechat si postavit vlastní rodinný dům? Ne každý si na takovouto velkou akci troufne svépomocí nebo na to zkrátka nemá kvůli práci dostatek času. Právě v takovou chvíli přichází na řadu výběr spolehlivé stavební firmy, která pro vás udělá vše od návrhu stavby až po obklady v koupelně. Jaká stavební firma Brno tyto požadavky splňuje a dokáže splnit všechna vaše přání?

Pokud budete pořádně hledat, tak se vám podaří dostat se na internetové stránky www.a-zstavby.cz . Právě tam se jedna taková stavební firma s letitými zkušenostmi a kvalitními referencemi prezentuje. Svým klientům nabízí vše od prvotního návrhu projektu rodinného domu, přes dokončení hrubé stavby a následně i kompletní realizace vnitřků i fasády domu. Nechcete-li tedy na každou práci najímat nějaké jiné řemeslníky, rozhodně vám doporučujeme jejich kontaktování.

Výstavba rodinných domů Brno ovšem není jejich jedinou nabízenou službou. Pochopitelně se věnují i jiným věcem, které se domů a bytů týkají. Níže vám uvedeme několik příkladů prací, které si u stavební firmy A-Z STAVBY Blažek s.r.o. objednat.

Demolice

Nachází se na vašem pozemku budova, o kterou se dlouho nikdo nestaral, její rekonstrukce už by byla příliš nákladná a v současném stavu pouze hrozí její zřícení? V takovou chvíli uděláte nejlépe, když si pozvete firmu A-Z STAVBY Blažek s.r.o. na její profesionální demolici. Zajistí vše od samotného zbourání až po odvezení suti.

Návrh a realizace zahrad

Nevíte si rady se svou zahradou u domu? Rádi byste z ní měli nějakou oázu klidu, ale zatím je pouze zarostlá a nevzhledná? Možná vám může pomoci zahradní architekt, který vytvoří návrh zahrady dle vašich představ a následně ho tato firma bude i realizovat.

Zateplení

Zateplení fasád provádí A-Z STAVBY Blažek s.r.o. nejen u nových domů, ale také u těch, kde se jejich majitelé po letech s obyčejnou fasádou rozhodli ušetřit na energiích. Navrhnou vám řešení právě pro vaši konkrétní stavbu a během krátkého času provedou i veškeré stavební úpravy včetně natažení barevné finální vrstvy.