Rekonstrukce půdních prostor

Rozšířit nebo vylepšit si vlastní bydlení vám může zajistit rekonstrukce půdních prostor.

Půdní vestavba je totiž ideálním řešením, jak si zajistit nové místo třeba pro rozrůstající se rodinu nebo klidně i pro pronájem. Takové bydlení je zcela originální a působí velmi útulně.

Nový byt

Půdní vestavby v Brně jsou o to oblíbenější, že je to mnohdy jediná možnost, jak získat nový byt. Stavebních pozemků je nedostatek. Nadneseně by se dalo říct, že půdní vestavba je takovou stavbou nového rodinného domu, ale na střeše domu, který na pozemku stál dříve. Taková stavba se obvykle realizuje za plného provozu v domě a tak je třeba, aby vše proběhlo bez komplikací a v maximální možné rychlosti. A na to jsme specialisté.

Dodavatel

Hledáte-li dodavatele pro kompletní ale i částečnou realizaci půdní vestavby či rekonstrukce půdních prostor, neváhejte nás kontaktovat. Na vše se společně podíváme a na základě našich doporučení a vašich přání se můžeme pustit do práce.

Nové rozvody 

Samozřejmostí je, že zajistíme i nové rozvody pro vodu a topení, elektroinstalaci, postavíme příčky, položíme dlažbu a obklady, vše zateplíme, vymalujeme, a když budete chtít, namontujeme vám i kuchyňskou linku. Naši pracovníci jsou profesionálové na svém místě a svou práci odvádí vždy spolehlivě.

 

Fotografie