Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra je v dnešní době věc, kterou řeší všichni majitelé starších nemovitostí. Tato investice je dříve či později nutná a neobejde se bez dostačujících informací.

Společnost A-Z STAVBY s.r.o. nabízí našim klientům profesionální a individuální přístup, spolehlivé a kvalitně odvedené služby, poradenství a konzultace v oblasti stavebnictví, záruku kvalitně a odborně odvedené práce, rychlost a v neposlední řadě velmi příznivou cenu. Naše firma nabízí nejen kompletní, ale i částečnou rekonstrukci bytů, domů, nebytových prostor i rekonstrukci koupelen. Samozřejmostí jsou rozvody vody, odpadů, elektroinstalací a topení.

Pokud se rozhodnete k rekonstrukci bytového jádra, velmi důležité jsou Vaše představy, požadavky a přání. Bez nich je pro nás mnohem těžší návrh zrealizovat a navíc je zde možné riziko, že se Vám náš návrh nemusí zamlouvat. Další neméně důležitou věcí jsou možnosti dispozičních změn. Důležité je zjistit, jakým způsobem je řešeno stávající jádro, které stěny jsou nosné a tím pádem není jejich odstranění možné, nenosné, které lze posunout, vyměnit za nové nebo upravit.

Specialitou naší firmy je, že jsme schopni vše zajistit od A po Z. Potřebný materiál samozřejmě dovezeme až přímo před práh k Vašemu domu či bytu. Dále jsme schopni zajistit kompletní odborné činnosti, jako klempířské, truhlářské nebo plynařské. Všechny tyto činnosti zajistíme buď samostatně, nebo s pomocí profesionálních odborníků. V případě domluvy a zájmu se domluvíme pouze na částečné rekonstrukci v podobě výměny oken nebo dveří, rozdělování místností pomocí sádrokartonu nebo běžnými zdmi apod. S námi Váš byt rozhodně nepoznáte a věříme, že budete nadmíru spokojeni.