Půjčovna přívěsů v Brně

Pokud potřebujete mimořádně převézt větší zavazadloz důvodu stěhování, nebo koupě zařízení, můžete si zapůjčit přívěs na zavazadla. Je možné převážet na nich větší množství věcí, záleží vždy na jejich váze. Pokud se chystáte na výlet s motorkami a potřebujete je nejdříve přemístit, zapůjčte si přívěsný vozík na přepravu motorek. Jedná se o plošinové přívěsy s koly vedle ložné plochy. Také je možné zapůjčit si vozíky na přepravu motorek. Ty jsou vybaveny koryty s obloukem a nájezdem. Je možné na nich převážet až tři motocykly. Na podlaze se používá protiskluzová voděodolná překližka, rámy přívěsu a koryta jsou zinkovány.

Záleží jen na Vás, jaký vozík si vyberete tak, aby Vám nejlépe vyhovoval. U většiny půjčoven dostane přednost vždy stálý zákazník, který si půjčuje vozíky na delší dobu. S tím také souvisí většinou nabízená sleva při zápůjčce na více dní.

Vozíky jsou vybavené plachtou, mají různá doplňková příslušenství, podle Vašich potřeb. Každý vozík má různou přepravní nosnost, je tedy důležité vědět, kolik váží Vaše zavazadlo a vybrat si ložnou plochu pro přepravu. Můžete si vybrat mezi autopřepravníky do 3000 kg, nákladními přívěsy do 2500 kg, nebo dále si zapůjčit střešní boxy. Podle hmotnosti je také možné použít různou rychlost při přepravě.

Jestliže tedy zvažujete půjčení přívěsu v Brně, obraťte se na naši půjčovnu. Jsme připraveni pomoci Vám v každé chvíli, máme bohatý výběr přívěsů na zavazadla i na přepravu motorek. Vyjdeme Vám vstříc každý den, stačí jen zavolat a domluvit si s našimi pracovníky, jaký typ přívěsu potřebujete, na jaké zatížení, na jak dlouhou dobu a můžete si pro přívěs přijet. Poradíme Vám také, jak svůj majetek na přívěs upevnit, abyste o něj nepřišli a zároveň abyste dodrželi bezpečnostní pravidla. Ať už máte jakkoli velký nebo neskladný náklad, u nás najdete vhodný vozík pro každou Vaši cestu.