Půdní vestavby

DMBAU s.r.o. je stavební firma v Praze, která se zabývá stavebními pracemi a půdními vestavbami. Stavební práce jsou v poslední době díky ekonomickému oživení stále žádanější služby, protože umožňují výraznější zhodnocení vaší nemovitosti. Nemovitost bude mít nižší energetickou náročnost, bude uživatelsky přívětivější, na základě provedené rekonstrukce může být dům luxusnější a modernější. DMBAU s.r.o. zaměstnává zkušené odborníky, kteří mají mnohaletou zkušenost v oboru a nic je nepřekvapí a nezaskočí. 

Další službou, kterou se stavební společnost DMBAU s.r.o. zabývá, jsou půdní vestavby. Jedná se o zútulnění a vylepšení půdního prostoru, který poté může lépe sloužit vašim potřebám, ať jsou jakkoli náročné. Půdní vestavby s sebou přinášejí zateplení, které odizoluje půdní vestavbu a není v ní potom přílišné horko ani zima. Dále umožní obývat půdní prostor tak, jako by se jednalo o jakýkoli jiný prostor v domě. Díky půdní vestavbě můžete využít váš doposud nevyužívaný prostor na půdě jako nikdy předtím a díky tomu mít větší úložný prostor nebo prostor pro vaše koníčky. Půdní prostor, který je zútulněn, se dokonale hodí na domácí ateliér, pracovnu, hudební studio a další. Využití záleží jenom na vás.

Víme, že každý zákazník má individuální potřeby, a proto nás zajímá, co přesně potřebujete, a na základě toho vytvoříme projektovou technickou dokumentaci právě vám na míru. Rádi vám poradíme ohledně různých technických možností, které existují, aby byl výsledný efekt co nejlepší.