Pokrývačské práce Vaši střechu pozvednou do nebe

Jestliže plánujete opravu střechy, nebo stavíte dům nový, obraťte se vždy na specializovanou firmu. Šikovní pokrývači Vaši střechu dovedou k dokonalosti a Vy se tak můžete cítit doma v bezpečí a klidu. Než se střecha realizuje, je nutné sejít se na místě se zástupci firmy a vybrat nejlepší druh střešní krytiny.

V našich krajích se nejčastěji využívají pálené keramické střešní tašky. Na trhu je výběr různě barevných tónů a odstínů tašek, každá střecha tak může působit originálně. Oblíbené jsou také plechové krytiny, betonové či kamenné. Záleží na typu, sklonu a nosnosti střechy, podle toho je nejlepší zvolit výběr materiálu. Na pokládku rovných střech se využívají asfaltové pásy.

Mezi práce pokrývačů se řadí také montáž střešních doplňků a moderních střešních oken. Můžete se na ně obrátit i při zjištění zatékání střechou do domu. Zajistí Vám i tepelnou izolaci pro Váš dům seshora. Správná izolace střechy poskytne obyvatelům domu během léta chladnější vzduch a v zimě naopak drží dům v teple. Šetří tak náklady na chlazení i vytápění. Pro ozdobu střechy si můžete vybrat různé typy hřebenáčů a také keramické výrobky na fasádu domu.

Pokud hledáte odborníky na pokrývačské práce, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Vaše střecha bude odolná před povětrnostními vlivy a ochrání před nimi celý dům. Naši proškolení zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s péčí o střechy a pomohou Vám vybrat ideální střechu pro Váš dům. Sestaví pro Vás časový i finanční plán prací a navrhnou i potřebné doplňky domu a střechy. Poradí Vám také s výběrem barevnosti materiálů tak, aby nová střecha dobře zapadla mezi okolní zástavbu a vyjímala se v krajině. Na provedené práce poskytujeme záruku a veškerý nutný servis, můžete se tak spolehnout, že Vaši blízcí budou pod střechou v bezpečí.