Plastová okna s německou kvalitou

Rekonstruujete Váš rodinný či panelový dům? Pak plastová okna dodají Vašemu domu moderní vzhled a navíc ušetříte na vytápění, což v době neustálého růstu cen energií ocení každý majitel domu či bytu. Pokud bydlíte v rušném prostředí, jistě oceníte nejen tepelnou izolaci, ale také omezení hluků.

Při rozhodováni pro koupi oken jistě oceníte, že plastová okna jsou téměř bezúdržbová a navíc jsou i velmi bezpečná. IMCA CZ nabízí plastová okna s dokonale ukotveným kováním odolným proti násilnému vniknutí.

Pokud se rozhodnete pro plastová okna, můžete si vybrat z široké nabídky barev a vzorů, tak aby ladili k Vašemu interiéru či fasádě domu. Je možné zvolit i rozměry a tvar. Neocenitelnou výhodou plastových oken je také životnost, která je oproti jiným druhům oken mnohem vyšší. Plastová okna jsou vyráběná z materiálů, které nepodléhají stáří. Kvalitní plastová okna dělá kvalitní profil. IMCA CZ nabízí nepřeberné množství plastových oken, které Vám nainstalujeme. Klademe přitom důraz na kvalitu našich výrobků a služeb, přitom dbáme na zachování co nejnižší ceny. Reagujeme flexibilně na požadavky zákazníků doma i v zahraničí.

Plastová okna Gealan
IMCA CZ nabízí například instalaci plastových oken Gealan. Plastová okna Gealan patří mezi přední výrobce plastových oken v Německu.

Profily plastových oken
Okna vyrábíme z profilů pěti, šesti, sedmi-komorových. 

Sedmi-komorové profily plastových oken zajišťují výborné tepelně izolační vlastnosti. Použitím dvojitého těsnění navíc dochází k téměř hermetické těsnosti. Standardní hloubka zasklení je možná zvětšit až do 48mm. Sedmi-komorové profily plastových oken je možné použít pro téměř libovolné typy budov.