Plastová okna s německou kvalitou

Rekonstruujete Váš rodinný či panelový dům? Pak plastová okna dodají Vašemu domu moderní vzhled a navíc ušetříte na vytápění, což v době neustálého růstu cen energií ocení každý majitel domu či bytu. Pokud bydlíte v rušném prostředí, jistě oceníte nejen tepelnou izolaci, ale také omezení hluků.

Při rozhodováni pro koupi oken jistě oceníte, že plastová okna jsou téměř bezúdržbová a navíc jsou i velmi bezpečná. Kryštov Group nabízí plastová okna s dokonale ukotveným kováním odolným proti násilnému vniknutí.

Pokud se rozhodnete pro plastová okna, můžete si vybrat z široké nabídky barev a vzorů, tak aby ladili k Vašemu interiéru či fasádě domu. Je možné zvolit i rozměry a tvar. Neocenitelnou výhodou plastových oken je také životnost, která je oproti jiným druhům oken mnohem vyšší. Plastová okna jsou vyráběná z materiálů, které nepodléhají stáří. Kvalitní plastová okna dělá kvalitní profil. Kryštov Group nabízí nepřeberné množství plastových oken, které Vám nainstalujeme nejen v Brně. Klademe přitom důraz na kvalitu našich výrobků a služeb, přitom dbáme na zachování co nejnižší ceny. Reagujeme flexibilně na požadavky zákazníků doma i v zahraničí.

Plastová okna Brügmann
Pro běžné rekonstrukce domů, bytů ale i pro stavbu nového nízkoenergetického domu jsou vhodné plastová okna Brügmann. Plastová okna Brügmann nabízí velké množství profilů, které vám naše firma Kryštov Group instaluje. Okna v profilu SUN LINE, jsou vhodná pro ty, kteří chtějí získat vetší plochu oken. To je umožněno nižším rámem, než je standartní. Větší plochou oken docílíte lepšího osvětlení místností, a tím i nemalé úspory energie.

Plastová okna Brügmann Prestige Ecoline, jsou 5-ti komorová vyráběná vyspělou technologií. Brügmann Prestige Ecoline instaluje Kryštov Group na moderní průčelí a na místa, kde je požadována vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům. Na místa, kde je požadováno dosahování účinných termoizolačních hladin instaluje Kryštov Group nejen v Brně plastová okna Brügmann Perfect VIP.

Plastová okna Avantgarde
Pro nejnáročnější zákazníky nabízí Kryštov Group plastová okna Avantgarde. Okna Avantgarde od rakouské firmy Gruber Extrusion GmbH nabízíme za velmi atraktivní ceny. Okna Avantgarde mají elegantní desing a vynikají výbornými vlastnostmi.

Plastová okna Gealan a Salamander
Kryštov Group nabízí instalaci plastových oken Salamander a oken Gealan. Plastová okna Gealan a Salamander patří mezi přední výrobce plastových oken v Německu.

Profily plastových oken
Okna vyrábíme z profilů pěti, šesti, sedmi-komorových. Kryštov Group používá dvojskla od výrobců Press-Glas a Saint-Gobain.

Sedmi-komorové profily plastových oken Brno, zajišťují výborné tepelně izolační vlastnosti. Použitím dvojitého těsnění navíc dochází k téměř hermetické těsnosti. Standardní hloubka zasklení je možná zvětšit až do 48mm. Sedmi-komorové profily plastových oken Brno je možné použít pro téměř libovolné typy budov.