Není nad chytrý komín

V dnešní době jsou kolem nás chytré technologie, máme chytré telefony, auta, elektro i domy. Nikoho tak neudiví, že máme i chytré komíny. Chytrý komín by neměl chybět v žádném chytrém domě, jen tak lze získat chytré a propracované řešení od základů až po střechu.

Chytrý komín je díky svému složení z nových komponentů nejvyšší kvality, mezi něž patří především nová tenkostěnná keramická vložka, prefabrikovaná komínová pata a broušená tvárnice z lehkého betonu. Chytrý komín má univerzální použití, zajišťuje energetické úspory, umožňuje precizní a bleskovou montáž, snadnou a nenáročnou údržbu, mimořádnou provozní odolnost a hlavně nejvyšší možné bezpečí.

Základem komína je izostatická vložka, která odvádí spaliny a má vynikající tepelně technické vlastnosti. Je odolná proti vyhoření, je proto velmi bezpečná, má ale i další výborné vlastnosti například odolává změnám teplot a neabsorbuje vlhkost. Takovou vložku můžeme proto na rozdíl od klasického šamotu krátit podle potřeby a vytvářet místa pro připojení spotřebičů tam, kde to skutečně potřebujeme, místo toho, kde nám to dříve dovoloval neměnný rozměr vložek a jejich tvarovek.

Chytrý komín je ucelená systémová stavebnice, má univerzální použití, přináší zhodnocení nemovitosti, odpovídá současným trendům energetických úspor i požadavkům na rychlou a jednoduchou výstavbu. Chytrý komín je to pravé chytré řešení pro váš dům.

Zdroj: http://www.dumabyt.cz/rubriky/stavba/strecha-domu/neni-nad-chytry-komin_24652.html.