Kuchyně Hanák

Dobrá kuchyně je základem kvalitní domácnosti. V kuchyni se nejen vaří, ale i stoluje, takže je třeba dát si opravdu záležet při jejím výběru a zařizování. Doma se prostě každý chce cítit skutečně dobře. Kuchyně Brno ale znamenají jistotu, na kterou lze klidně vsadit!

Interiér domu zařídíme na klíč

Rádi všechno zařídíme na klíč, a to nejen kuchyně, ale klidně vybavení celého Vašeho bytu či domu. Obývací pokoj, ložnice, šatna nebo pracovní deska pro nadšeného kutila, prostě cokoliv si řeknete. Nabízíme například i kvalitní podlahy, které vydrží celé věky. Moderní materiál i postupy jsou zárukou, že náš nábytek bude sloužit ještě Vašim dětem.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Kuchyně Hanák jsou stoprocentně tuzemský produkt! Nedovážíme laciné zboží z Asie, ale vyrábíme vlastní, s dlouhou životností a špičkovým designem. A co je nejdůležitější, i za rozumné ceny. Právě poměr cena versus výkon často diskvalifikuje většinu českých výrobků – jsou sice patřičně kvalitní, ale také hodně drahé. U nás to ale tak úplně neplatí.

Kuchyně, zvláště v novém bydlení, musí být zařízena hlavně prakticky a přesně na míru Vašim potřebám. Nechte si poradit zboží přímo na míru od našich odborníků, kteří s Vámi vše nezávazně proberou. Nic se nesmí uspěchat, padne třeba i několik různých návrhů a pak se rozhodnete podle svého nejlepšího gusta, co byste rádi měli doma. Grafické návrhy jsou zcela bezplatné, slouží nakonec pro inspiraci a důkladné rozmýšlení.

Namáhané plochy jsou dobře ošetřeny a vydrží i hrubší zacházení

Velký důraz je u nás kladen na to, aby se často namáhané plochy nábytku neponičily, a to ani za pár let používání. Vyberte si ze čtyř možností provedení, které se dále větví do desítek různých typů. Vybírat si můžete dokonce až z několika tisíc typů kuchyňských polic a skříněk – takže není důvod se bát, že nebudete mít z čeho volit. Rustikal, Prémium, Trend a Active – co vypadá podle Vás lépe?