Dřevěné dveře

Máte nově postavený dům či byt po rekonstrukci? Pak jistě přemýšlíte nad tím jaké pořídit dveře a to nejen ty vchodové. Chcete-li vybrat dveře, které budou moderní i za pár let, jsou tou pravou volbou dřevěné dveře.
Dřevěné dveře je samozřejmě možné sehnat v mnoha dekorech. Dekor je důležité přizpůsobit, tak aby dveře ladili s dekorem podlah a nábytkem. Při výběru dveří nezapomeňte také na zárubně ve stejném dekoru. V případě, že rekonstruujete a chcete se vyhnout nepořádku při bourání původních kovových zárubní, zvolte systém OKZ.
Nemusíte být ani designovým interiérem, aby mohl být Váš interiér trendy. Dřevo se velmi dobře hodí k materiálům jako je sklo a kov. Sklo a kov strukturu dřeva výborně odlehčují. Bát se nemusíte ani barev. Klidně si můžete dovolit zvolit tmavý, či šedý dekor dveří.
S barvami se ale musí opatrně. Interiér nesmí vyznívat tmavě – tmavý dekor dveří, tmavá podlaha a nábytek, nebudou jistě tím pravým. Ale sladíte-li dřevěné dekory dobře a doplníte-li interiér vhodnými doplňky ze skla či kovu, výsledek bude jistě ještě mnoho let lahodit Vašemu oku.
Zdroj: http://www.bydleni.cz/clanek/Dvere-v-dekoru-dreva-oblibena-klasika-ktera-neomrzi