Zednické práce v Brně

Pokud potřebujete odvést kvalitní práci, obraťte se na nás! Zednické práce všeho druhu, přesně jak si přejete. Zedník Brno se už postará o cokoliv, co potřebujete – svěřte se do rukou profesionálů, zcela bez rizika nějakých problémů, které by nastaly při snaze si vše udělat svépomocí.

Provádíme drobné práce i kompletní rekonstrukce nemovitostí

Můžeme se klidně postarat o kompletní rekonstrukci Vašeho bytu či domu, nebo třeba jen položit dlažbu či vymalovat. Opravdu komplexní rozsah služeb, stačí se na nás obrátit, vše vmžiku dohodneme. Krb, kuchyňská linka nebo složitější elektroinstalace, o vše se rádi postaráme a zaručeně budete spokojeni.

Lité podlahy Brno jsou dnes opravdu moderní záležitostí. Nemusíte na nic čekat, už druhý den jsou pevně na svém místě, nic neschne, nic se neopracovává, prostě po nich můžete chodit podle svého nejlepšího gusta. Dokonale rovná podlaha, které se nic nevyrovná – teď už jen přehodit koberec. Méně prachu a hlavně méně nákladů, nemusíte nijak dlouho čekat. Lité podlahy lze totiž naplno zatížit už do pěti dnů, takže si připravte nábytek a stěhováky.

Zajistíme opravu stávající či rozvod nové elektroinstalace

Oprava elektrického spotřebiče, výměna jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů. O to vše se rádi postaráme s precizností sobě vlastní. Pokud chcete, můžeme se o Vaši novostavbu kompletně postarat – doslova od A do Z – zednické práce, stavební dozor, elektroinstalační práce, omítky a podlahy. Dlouholeté zkušenosti v oboru hrají prim, nikdo to prostě nedokáže tak, jako my.

Betonové podlahy Brno jsou osvědčenou klasikou, která rozhodně nikoho neurazí ani nezklame. Takže pokud rekonstruujete byt nebo rovnou pracujete na novostavbě rodinného domu, protože Vás brzy bude o jednoho víc, klidně se s námi poraďte. Můžeme se postarat i o Vaši chatu, srub nebo pergolu – nabízíme i specifické práce, včetně montáže krbů. Stačí se jen domluvit a o vše potřebné se postaráme.