Pohon na solární energii

Pohon na solární energii? Využití solární energie je v dnešní době již poměrně rozšířené. Vodu v bazénu ohřívá pomocí solárního panelu skoro každý a solární elektrárnu můžeme najít na mnoha místech. Pohon na solární energii je ale i chytrým a funkčním řešením pro ovládání vrat, bran, garáží i předokenních rolet v místech, kde není k dispozici elektrická síť, nebo pro lidi kteří chtějí šetřit životní prostředí i peněženku.
Solární pohon je možné nainstalovat kdekoliv bez omezení. Můžete ho tak mít na chatě uprostřed opuštěného lesa i na domě v samém středu Prahy. Instalace je snadná, rychlá a nepotřebuje žádné větší zásahy do interiéru.
Solární pohon garážových vrat je poháněn záložní baterií, která napájí pohon garážových vrat, nejen ve dne, v noci, ale i při výpadku proudu, kdy ostatní sousedé musí garážová vrata pomocí kliky otevírat ručně. Solární pohon se využívá i stínící techniky, kdy pohání pohon žaluzií, ale u garážových vrat je využití solárního pohonu častější.
Nemusíte se ani bát že při zataženém dni garážová vrata neotevřete. Solární sada se i když nesvítí nabíjí, jenom to nejde tak rychle. Všechny produkty jsou testovány a kontrolovány podle striktních kritérií zaručujících jejich výslednou vysokou kvalitu, výkon a dlouhou životnost.