Plastová okna – investice, která se vyplatí

Rozhodli jste se rekonstruovat své hnízdečko lásky nebo plánujete stavbu rodinného domu? Chcete zmodernizovat byt a plánujete výměnu oken?

Společnost K – OKNA GROUP nabízí montáž a výrobu plastových oken. Zajistíme montáž včetně demontáže, ekologické likvidace, zednické zapravení, dodávky venkovních a vnitřních parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu. Dále nabízíme stabilní zázemí, zastoupení a servis po celé ČR.

Plastová okna jsou v dnešní době nejvyhledávanějším typem při výměně oken. Naše okna značky Rehau a Gealan vynikají vysokou odolností proti stárnutí, kvalitou, pevností a moderním designem. Jejich základem je homogenní směs PVC, která odolává silnému atmosférickému znečištění. Současně i probarvení použitého materiálu je homogenní, proto je zaručena stálost barev.

Plastová okna dokážou s Vaší nemovitostí divy. Dodají budově moderní vzhled, zvýší její hodnotu a v neposlední řadě Vám ušetří velkou úsporu energie a peníze, což je v době jejich neustálého růstu velká deviza. I když si to neuvědomujeme okna a dveře jsou v neustálé permanenci, proto je velmi důležitá pohodlná manipulace a snadná údržba.

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem. Více informací naleznete na našich webovych stránkách www.k-okna.cz

Těšíme se na Vás!

K-OKNA GROUP s.r.o.
tel.: +420 541 231 459
mobil: +420 777 160 276
e-mail: info@k-okna.cz
Prodejna: Vodova 113, Brno - Královo Pole