Komíny – Plachý nerezové komíny

Přemýšlíte o výměně stávajícího komínu nebo stavíte nové hnízdečko lásky? Nerezové komíny jsou ideálním řešením pro rodinné domy, novostavby, chaty i chalupy.

Nerezové komíny jsou moderní a kvalitní alternativou klasických komínů. Jejich obliba spočívá především v jejich realizaci. Na rozdíl od zděných komínů nevyžadují nosný základ a je možné je připevnit přímo ke zdi, fasádě či k jiné konstrukci. Nerezový komín je výhodný v tom, že je vyrobený z lehkého materiálu a lze ho umístit na jakékoliv místo. Současně jsou nerezové komíny flexibilní při tepelném namáhání, proto tedy nehrozí popraskání komínového tělesa z důvodů dilatace. Tuhé zplodiny se v komínech usazují jen minimálně a navíc jejich velkou výhodou je velmi snadná montáž.

Komíny z nerezu se hodí pro každý druh topných paliv – olej, plyn, dřevo, uhlí, koks. Nachází uplatnění pro Váš dům – nerez komíny pro krby, krbová kamna, kachlová kamna nebo pro pece.

Pokud Vás nerezové komíny zaujaly a rádi byste se o nich dozvěděli více, můžete využít poradnu na naších stránkách nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem. Rádi Vám poradíme s výběrem komínu, zodpovíme veškeré dotazy nebo případně vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci.