Doplňky pro truhláře a řemeslníky

Pokud hledáte pro svoji práci v dílně potřebné doplňky, obraťte se na specializovaný obchod, kde Vám poradí a zodpoví všechny Vaše dotazy. Nabídka dnešních výrobků je široká a Vy si tak máte z čeho vybrat. Jestliže se například věnujete kutilským opravám v domácnosti, jako je oprava dveří, nábytku či parket, potřebujete kvalitní lepidla a pomůcky.

Lepidla jsou nabízena v mnoha variantách a barvách, tmavší i světlé tóny. Vyhledávané je dnes polyuretanové lepidlo pro svoje multifunkční a speciální využití. Jde o moderní lepidlo na bázi polyuretanu, díky čemuž získá lepený spoj unikátní vlastnosti. Můžete s ním lepit různé nesavé materiály, jako jsou lakované plochy, laminátové desky, polyuretanové ornamenty. Použití je možné také na beton, kovy, kámen, polystyren a další. Při jeho aplikaci dodržujte postupy, popsané na obalu. Používejte jej na připravený podklad, který jste si dopředu vysušili a odmastili. Nanáší se štětcem nebo stěrkou a ihned poté je možné spojit lepené plochy. Po 15 minutách schnutí je možné spojem manipulovat, po 30 minutách je počátek vytvrzování. Při práci používejte vhodný oděv a rukavice. Nezapomeňte na správné skladování lepidla a dodržujte vždy lhůtu pro trvanlivost.

Oblíbenou pomůckou truhlářů jsou vyspravovací lodičky. Můžete je pořídit v různých dřevinách, jako je smrk, borovice, dub, modřín, buk, olše, javor a jasan. Jsou považovány za funkční prvek, díky kterému opravíte snadno jakýkoliv výrobek. Můžete si vybrat podle Vámi vyhledávaného rozměru. Pomohou na vyspravení různých vad dřeva, trhlin a zásmolků. Samosvorně drží ve vyfrézovaném lůžku, jejich použití je velmi snadné. Při jejich správném použití se opravené místo nepozná od okolí.

Jestliže hledáte odborníky na zboží pro truhláře a tesaře, prohlédněte si nabídku naší firmy. U nás najdete vše, co nutně potřebujete pro svoji činnost i zábavu. Ať už provozujete truhlářskou dílnu, nebo si jen doma kutíte v dílně, rádi Vás budeme zásobovat potřebným materiálem pro Vaši práci. V oboru máme letité zkušenosti a nabízíme pouze kvalitní zboží od prověřených značek z praxe. Oslovte naše pracovníky, poradí Vám a pomohou vybrat konkrétní lepidla, pomůcky, i brusiva pro Vaši práci.