Potřebujete obložit koupelnu?

Obložit koupelnu bývá kolikrát pěkný oříšek. A co teprve vybrat ten správný obklad? Už to samo o sobě bývá kolikrát těžší, než práce samotná. Než se zbytečně trápit, je lepší vyhledat odborníka. Nejenže dobrý řemeslník snadno a rychle obloží celou vaší koupelnu, ale zároveň i poradí, jaký obklad je pro vaší koupelnu vhodný. Nemusíte tak objíždět hobby markety, případně brouzdat hodiny na internetu.

NECHTE SI PORADIT

Obložení koupelny není jednoduchou disciplínou. Jestliže si navíc zvolíte velké formáty obkladů, pak je samotná montáž o to více náročná. Vše ale začíná u důkladného rozměření koupelny. Je třeba počítat s dořezy i s umístěním a šíří spár. V neposlední řadě je třeba počítat i s koupelnovým nábytkem, pro které musí zbýt adekvátní místo. To platí především u menších koupelen. Dobrý obkladač tak přesně po zhlédnutí ví, jaké možnosti jsou pro vaší koupelnu vhodné. V nejlepším případě navrhne několik řešení, ze kterých si určitě vybere každý.

Pokud zvažujete přestavbu vaší koupelny, případně hledáte vhodného řemeslníka pro novostavbu, rád vám se vším pomohu. Zabývám se především profesionální montáží keramických obkladů a dlažeb. Zároveň ale pracuji téměř s každým materiálem, ať už se jedná o standardní, velkoformátové, slinuté obklady nebo o mozaiku a dlažbu.

OBKLADY KOUPELEN V BRNĚ A OKOLÍ

Jmenuji se Jaroslav Troneček a vše vyřeším za vás. Nabízím kvalitní obklady koupelen i výběr obkladů do koupelen. Nebojím se pracovat s jakýmkoliv typem materiálu. Při své práci také využívám špičkových technologií, takže mohu svým jménem ručit za kvalitně odvedenou práci, která ušetří nejen můj čas, ale i vaše peníze.

Již od roku 1996 je mým cílem spokojený zákazník. Pokud chcete i vy patřit mezi ně, jednoduše mě kontaktujte na čísle 776 397 679, nebo vyhledejte potřebné informace na adrese www.tronecek.cz. Již teď se těším na vaši koupelnu.