Jak na rekonstrukci střechy

Na každém domě si všimneme na první pohled jeho střechy. Kvalitní střecha plní několik funkcí, nejen jako estetický prvek domu, ale hlavně jako hydroizolační a tepelný kryt domu. Střecha ochraňuje celý dům před nepříznivým počasím, jako jsou silné deště, sněhové vánice a vichry. Pod dobrou střechou se obyvatelé domu nemusí bát žádné z těchto klimatických změn. Jestliže Vaše střecha už neodolává různým problematickým situacím, je na čase naplánovat její rekonstrukci. V tom případě se obraťte na specialisty v oboru, na klempíře, tesaře a pokrývače. Díky jejich práci získáte opět plně funkční střechu s maximální životností.

Při kontrole střešní konstrukce je důležitý stav střešního pláště a střešní konstrukce. Tesaři se zaměří na stav vazby krovů, dále pro Vás zhotoví dřevěné markýzy, nebo vikýře. Zkontrolují také funkci tepelné izolace střechy, aby byla zajištěna zejména v zimních měsících. Někdy stačí vyměnit problematickou část střechy, která je zanesena nečistotami a do domu zatéká. I tyto opravy zajistí profesionální firma. Pokrývači Vám navrhnou řešení problému a v jejich nabídce si vyberete kvalitní krytiny, které zaručí životnost opravených míst na střeše, či případně celé střechy. Klempířské prvky zase doplní funkčnost domu, jako je okapový systém či zachytávač sněhu. Můžete si nechat oplechovat komín, vikýř či okenní parapet. Pracují s mnoha materiály, s mědí, hliníkem, plechem i titanzinkem.

Pokud hledáte odborníky na rekonstrukce střech v Brně, obraťte se na naši firmu Pila Zakřany. Naši specialisté na střechy rozumí střechám šikmým i rovným, pochůzným i nepochůzným. Sejdou se s Vámi přímo na místě realizace a projdou všechny možnosti řešení. Jsme Vám také k dispozici pro Vaše dotazy a konzultace ohledně nové střehy. Jsme specialisté také na klempířské práce v Brně, vyrobíme na míru nejen parapety, ale také okapy lemování, lišty, žlaby a svody, cokoliv pro Vaši střechu.

Můžete se spolehnout, že pod střechou od nás nezmoknete.